najlepsza suszarko-lokówka

Test suszarko-lokówek – poznaj 3 topowe modele

Test suszarko-lokówek – poznaj 3 topowe modele
5 (100%) 1 vote

Proste, naelektryzowane i trudno układające się włosy to zmora wielu kobiet. Jednak niewiele z nich ma czas i pieniądze, by codziennie biegać do fryzjera. Dlatego przetestowaliśmy trzy suszarko-lokówki, które pomagają na co dzień dbać o nieskazitelność fryzury.

Lokówko-suszarka Braun Satin Hair 7 IONTEC

Dzięki technologii IONTEC włosy są pełne blasku i pozbawione efektu elektryzowania się. Włosy łatwo się układają i nie plączą. Do urządzenia dołączona jest okrągła szczotka do układania loków i fal w różnym rozmiarze oraz nasadka grzebieniowa, dzięki której bez trudu uniesiemy włosy tuż przy skórze. Lokówko-suszarka ma dwa ustawienia temperatury i siły nawiewu w zależności od tego, czy włosy wymagają wysuszenia czy stylizacji. Utrwalenie fryzury możliwe jest dzięki nawiewowi zimnego powietrza. Problem wkręcania się włosów w suszarkę został tu rozwiązany dzięki zastosowaniu specjalnie skonstruowanego filtra siatkowego.

Stylowy wygląd, nowoczesne połączenie chromu i czerni, ergonomiczny kształt rączki z gumowanym uchwytem, intuicyjna obsługa, poręcznie ułożone przyciski – to wszystko sprawia, że lokówko-suszarka marki Braun warta jest uwagi.

Moc urządzenia: 700 W

Cena: 178 zł

Lokówko-suszarka Rowenta Brush Active Volume & Shine CF9320

Mamy tutaj do czynienia z obrotowym modelem suszarko-lokówki, co w założeniu ma ułatwić jednoczesne suszenie i układanie włosów. Temperaturę powietrza można dostosować do swoich potrzeb, w zależności od ustawień lokówko-suszarka pracuje z mocą 500 W lub 1000 W. Nawiew zimnego powietrza ułatwia utrwalenie już ułożonej fryzury. Ceramiczna powłoka i funkcja jonizacji dbają o kondycję włosów – po użyciu Rowenta Brush Active Volume & Shine włosy są miękkie, lśniące i nie elektryzują się. W zestawie znajdują się dwie szczotki: duża i mała. Duża służy do układania długich włosów, na mniejszą bez trudu można nawinąć nawet bardzo krótkie pasma. Ich unikalna konstrukcja całkowicie eliminuje możliwość splątania włosów podczas układania fryzury. Do włosów cienkich i delikatnych można zastosować specjalną szczotkę z włosia. Obrotowy kabel ułatwia manewrowanie lokówko-suszarką we wszystkich pożądanych kierunkach.

Maksymalna moc: 1000 W

Cena: 183 zł

Automatyczna obrotowa lokówko-suszarka StyleCare Philips HP8668/00

Urządzenie w zależności od potrzeb może jednocześnie suszyć i układać włosy, tylko układać, jeśli są suche, lub tylko suszyć, jeśli nie chcemy ich układać. Wszystko to dzięki wymiennym końcówkom: dwóm obrotowym szczotkom i koncentratorowi powietrza. Dzięki zastosowaniu pielęgnacji jonowej włosy lśnią naturalnym blaskiem i nie elektryzują się. Termoszczotka sprawia, że włosy znacząco zwiększają swoją objętość, a fryzura ułożona w domu wygląda jak ta stworzona przez profesjonalistę. Nasadka do kręcenia loków pozwala uzyskać efekt naturalnie wyglądających skrętów. Wygodna, antypoślizgowa rączka i wygodnie rozmieszczone przyciski pozwalają na intuicyjną obsługę lokówko-suszarki. Szeroka szczotka pozwala zkolei na nawijanie nawet bardzo grubych pasm włosów. Długi i w pełni obrotowy przewód pozwala na swobodne manewrowanie suszarką dookoła głowy i perfekcyjne utrwalenie fryzury. Pomaga w tym chłodny nawiew. Lokówko-suszarka oferuje także trzy różne temperatury, by jeszcze lepiej suszyć i układać włosy.

Moc: 800 W

Cena: 254 zł

Widać wyraźnie, że lokówko-suszarka Philips dzięki zastosowaniu termoszczotki bije na głowę konkurencję. Dodatkowym atutem jest nasadka do kręcenia loków, dająca o wiele lepszy efekt niż tradycyjne nawijanie pasm włosów na szczotkę. Trzystopniowa regulacja temperatury pozwala przy tym na idealne dopasowanie parametrów urządzenia do stanu i wymogów każdego rodzaju włosów.

Więcej na www.philips.pl

dobra lokówka

0 comments on “Test suszarko-lokówek – poznaj 3 topowe modeleAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *