Dzięki suszarce w krótkim czasie wysuszymy i wymodelujemy nasze włosy.

Przegląd suszarek do włosów do 200 zł

Przegląd suszarek do włosów do 200 zł
5 (100%) 1 vote

Dzięki suszarce do włosów możemy szybko i łatwo wysuszyć nasze pasma i ułożyć fryzurę. Dobre urządzenie tego typu nie powinno powodować elektryzowania się i przesuszania włosów, a zamiast tego sprawiać, by były one zdrowe i pełne blasku.

Wybierając suszarkę, pod uwagę należy wziąć długość, rodzaj oraz kondycję naszych włosów, potrzebę korzystania z dodatkowych nasadek takich, jak dyfuzor oraz miejsce użytkowania. Na rynku dostępny jest szereg urządzeń tego typu. Poniżej porównanie kilku z nich.

Remington D8700 PROtect

Suszarka o mocy 2100 W z innowacyjną technologią ThermoCare, która pozwala na szybkie suszenie włosów z wykorzystaniem mniejszej ilości ciepła i bez obaw o ich uszkodzenie. Urządzenie wyposażone jest w technologię jonizującą, dzięki czemu do pasm dociera 90% więcej jonów zamykających łuski włosa. Suszarka posiada trzy ustawienia temperatury oraz dwa mocy. Do zestawu dołączony został dyfuzor oraz koncentrator. Kratka u wylotu urządzenia wzbogacona jest olejkiem arganowym, olejkiem z orzechów makadamia oraz keratyną, które nadają włosom blasku i zdrowego wyglądu. Tylna kratka suszarki jest łatwa do wyjęcia i czyszczenia, co ułatwia jej codzienną pielęgnację. Za suszarkę zapłacimy około 122 złote.

Bosch BrillantCare Hairtype PHD5980

Urządzenie o mocy 2200 W wyposażone w 3 ustawienia siły nawiewu oraz 2 temperatury. Posiada przycisk CARE stworzony z myślą o ochronie włosów farbowanych – stanowi on kombinację ciepła oraz nadmuchu powietrza. Suszarka wyposażona jest w funkcję permanentnej jonizacji – specjalny generator wytwarza jony ujemne sprawiające, że włosy stają się miękkie i zdrowie. Przycisk TURBO pozwala na szybkie wysuszenie włosów, a strumień chłodnego powietrza – utrwalenie fryzury. Suszarka posiada wyjmowany filtr ułatwiający czyszczenie urządzenia, łatwy do zwinięcia kabel z klamerką spinającą oraz uszko do zawieszania. Cena suszarki to około 117 złotych.

Philips SalonDry Control

Dyfuzor to jedna z końcówek, w jaką może być wyposażona suszarka.

Jest to suszarka o mocy 2200 W z sześcioma różnymi ustawieniami temperatury i prędkości. Pozwalają one na pełną kontrolę nad włosami i wykonanie fryzury dopasowanej do naszych potrzeb. Urządzenie to emituje 4 razy więcej naładowanych ujemnie jonów od pozostałych suszarek. Strumień jonów pielęgnuje pasma, wygładza łuski włosów i pozwala pozbyć się problemu z elektryzowaniem włosów. Dołączony do urządzenia element ceramiczny zapobiega przesuszaniu się pasm poprzez wydzielanie delikatnego ciepła podczerwonego pomagającego suszyć je od środka. Suszarka posiada wąski koncentrator pozwalający na skupienie nadmuchu powietrza przez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. Umożliwia to precyzyjne modelowanie i wykańczanie fryzury.

Na uwagę zasługuje również przycisk Cool Shot pozwalający na korzystanie z intensywnego nadmuchu zimnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu nadania fryzurze ostatecznego kształtu. Suszarka posiada wygodny przewód zasilający o długości 180 centymetrów oraz pokryty gumą zaczep pozwalający na zawieszenie urządzenia. Przyda się on zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i wyjazdów. Cena suszarki to około 128 złotych.

Więcej informacji na temat urządzenia można znaleźć pod adresem http://www.philips.pl/

1 comment on “Przegląd suszarek do włosów do 200 złAdd yours →

  1. I tak żadna nowoczesna suszarka nie przebije starej suszarki Farel. Wprawdzie włosy suszyło się dość długo, ale nigdy nie były zniszczone ani połamane. Fakt, czasem potrafiły się naelektryzować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *